Meniu
Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

 

Šiuo metu Vilkaviškio miesto Maironio gatvėje yra vykdomi, o netrukus ir Kęstučio gatvėje prasidės intensyvūs gatvių tvarkymo darbai. AB „Energijos skirstymo operatoriaus“ (ESO) užsakymu šiose gatvėse yra vykdomi 0,4 kV elektros oro linijos pakeitimo į požemines linijas darbai. Šis projektas tiesiogiai susijęs su šių gatvių rekonstravimo projektu, kuriame numatoma rekonstruojamų Maironio ir Kęstučio gatvių apšvietimą natrio lempomis pakeisti nauju, mažiau energijos sąnaudų reikalaujančiu, šviesos diodų apšvietimu. Suprantame, kad vykdomi darbai sukelia gyventojams nepatogumus, tačiau prašome jų supratingumo ir pakantumo, nes jau netrukus visi kartu galėsime džiaugtis geresniu apšvietimu, sutvarkytomis gatvėmis. 

Vilkaviškio pradinės mokyklos, II korpuse (Maironio g. 21) yra nustatyta avarinės būklės požymių, todėl ketinama apšiltinti pastato pamatus ir sutvarkyti pirmo aukšto cokolį. Darbus planuojama baigti iki gruodžio mėn. pradžios.

Vilkaviškio rajono savivaldybės internetinėje svetainėje yra vykdomas Savivaldybės įgyvendinamų projektų projektinių pasiūlymų viešinimas.

  • Gyventojai yra kviečiami susipažinti ir teikti pasiūlymus dėl įgyvendinamo projekto „Vilkaviškio miesto J. Basanavičiaus aikštės prieigų viešųjų erdvių kompleksinis sutvarkymas“. Projekto įgyvendinimo metu bus įrengiama pėsčiųjų alėja, sutvarkomos alėjos prieigos, pėsčiųjų takas, suremontuojamas privažiavimas ir automobilių stovėjimo aikštelė, esantys prie J. Basanavičiaus a. 7, įrengiamas privažiavimas prie aikštelės, esančios prie J. Basanavičiaus a. 11, bei suremontuojama aikštelė. Viešas susirinkimas įvyks Vilkaviškio rajono savivaldybės patalpose 2018 m. spalio 19 d., 18 val. Daugiau apie projektą: www.vilkaviskis.lt/informacija

  • Taip pat kviečiama susipažinti su pastato-mokyklos bendrabučio, Nepriklausomybės g. 56, Vilkaviškyje, rekonstravimo projektu, kuriame įsikurs Vilkaviškio muzikos mokykla. Pasiūlymus dėl minėto pastato rekonstrukcijos galima teikti iki š. m. spalio 29 d. Viešas susirinkimas įvyks spalio 30 d. 17 val. Vilkaviškio rajono savivaldybės 104 kabinete. Daugiau apie projektą: www.vilkaviskis.lt/informacija