Meniu
KVIEČIAME REGISTRUOTIS DĖL PLANUOJAMO NEMOKAMO ASBESTO ATLIEKŲ SURINKIMO

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūrai planuoja teikti paraišką dotacijai dėl asbesto turinčių gaminių atliekų surinkimo apvažiavimo būdu, transportavimo ir saugaus šalinimo gauti. Savivaldybės administracija, norėdama teikti paraišką, privalo pateikti gyventojų, pageidaujančių priduoti asbesto atliekas, sąrašą ir surenkamo asbesto atliekų (asbestinis šiferis ir pan.) kiekį.

Kviečiame gyventojus, turinčius asbesto atliekų ir norinčius, kad jos būtų nemokamai paimtos iš jų nurodytos vietos, kreiptis į seniūnijas pagal gyvenamąją vietą. Registruojantis dėl planuojamo asbesto atliekų surinkimo reikia nurodyti:

1. asmens vardą, pavardę, telefono Nr.;

2. atliekų laikymo/paėmimo vietą;

3. preliminarų kiekį kilogramais ar tonomis (kvadratinis metras šiferio sveria apie 11 kilogramų).                

Nemokama asbesto atliekų surinkimo ir šalinimo paslauga bus galima pasinaudoti, jei nėra gaunamos kitos paramos lėšos ar jos yra tinkamos finansuoti įgyvendinant valstybės ar savivaldybių biudžetų ar išteklių, ES Struktūrinės paramos ar kitų fondų bei programų lėšomis finansuojamus projektus. Ar atitinka šią sąlygą, atliekų turėtojas turės patvirtinti savo parašu.

Atkreipiame dėmesį, kad asbesto atliekos iš gyventojo nurodytos vietos galės būti paimtos, jei bus skirtas finansavimas. Apie projekto įgyvendinimo eigą bus skelbiama atskirai.