Meniu
Vilkaviškio pradinė mokykla surengė mokinių konferenciją „Tai įdomu“

Vilkaviškio pradinėje mokykloje 2018 m. gruodžio 6 d. vyko respublikinė bendrojo ugdymo mokyklų 1–4 klasių mokinių konferencija „Tai įdomu“. Konferencijos tikslas – ugdyti ir plėtoti pradinių klasių mokinių bendrąsias ir dalykines kompetencijas.

Konferencijos dalyvius pasveikino  Vilkaviškio rajono Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė.

Konferencija Vilkaviškio pradinėje mokykloje vyko jau antrus metus iš eilės ir sulaukė didelio susidomėjimo. Į konferenciją atvyko svečiai ne tik iš rajono savivaldybės mokyklų (Sūdavos pagrindinės, Vilkaviškio „Ąžuolo“ ir Kybartų „Saulės“ progimnazijų, Pilviškių „Santakos“ gimnazijos bei Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro), bet ir sulaukta svečių iš Kauno Prano Mašioto pradinės mokyklos ir Marijampolės savivaldybės Mokolų progimnazijos. Konferencijoje dalyvavo 50 mokinių ir 24 juos paruošę mokytojai.

Konferencijos dalyviai buvo suskirstyti į tris grupes, kuriose pristatė savo pranešimus pagal kelias problemines sritis: gamtamokslinius tyrimus, bandymus, eksperimentus, matematinius skaičiavimus, aplinką ir jos kaitą bei sveikatą ir saugumą. Mokiniai džiaugėsi, kad per konferenciją įgavo daug naudingos patirties, sužinojo įvairių mokslinių naujienų bei buvo laimingi galėdami savo pranešimais nustebinti kitus.

Konferencijos „Tai įdomu“ dalyviai už kūrybinio darbo pristatymą buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis bei Vilkaviškio pradinės mokyklos direktoriaus padėkomis.