Meniu
Susitikime aptarti aktualūs šilumos ūkio klausimai

Šiandien, birželio 20 d., Vilkaviškio rajono savivaldybėje lankėsi šilumos tiekimo bendrovės „Litesko“ komercijos direktorius Rimantas Germanas bei UAB „Litesko“ filialo „Vilkaviškio šiluma“ vadovas Juozas Bartaškevičius.

Svečius priėmė Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Mero pavaduotojas Kazys Kiaulakis, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas.

Nors už lango vasara, tačiau tai pats metas galvoti apie artėjantį naująjį šilumos tiekimo sezoną, aptarti su tuo susijusius svarbius klausimus. Susitikime taip pat kalbėta apie efektyvesnio ir pigesnio šilumos tiekimo galimybes mūsų rajone. Savivaldybės vadovai dar kartą reikalavo peržiūrėti visus būdus, kad būtų sumažinta šilumos tiekimo kaina ir gyventojai gautų mažesnes sąskaitas už šilumos energiją.

Taip pat dar kartą aptarta artėjanti sutarties su Vilkaviškio rajono savivaldybe pabaiga. Ji numatyta 2020 metais. Šiuo metu yra peržiūrimas visas UAB „Litesko“ filialo Vilkaviškyje turtas, kuris daugeliu atvejų yra nusidėvėjęs, vyksta inventorizavimo, likutinės vertės apskaičiavimo darbai. Taip pat kalbėta apie įgyvendintas ir planuojamas naujas investicijas bei jų perdavimą.