Meniu
Netrukus pagražės dar viena Vilkaviškio miesto vieta: bus pradedamas pėsčiųjų tako įrengimas teritorijoje tarp Radastų ir Lauko gatvių

Šiandien Vilkaviškio rajono savivaldybėje įvyko susitikimas, kurio metu su konkursą laimėjusio rangovo UAB „Gruntinvesta“ direktoriumi Raimundu Ginkumi buvo pasirašytas statybvietės perdavimo aktas ir netrukus bus pradedamas įgyvendinti projektas „Pėsčiųjų tako įrengimas teritorijoje tarp Radastų ir Lauko g. Vilkaviškio mieste“.

Įgyvendinus projektą Vilkaviškio mieste bus įrengtas pėsčiųjų takas nuo Lauko gatvės iki Radastų gatvės (planuojamas tako ilgis apie 705 metrai). Be to, įgyvendinant projektą bus įrengiama mažoji infrastruktūra: suoleliai, šiukšliadėžės ir kita, taip pat įrengiamas dalinis tako apšvietimas. Šio tako įrengimu norima plėsti pėsčiųjų infrastruktūrą mieste bei siekti, kad pėsčiųjų infrastruktūros plėtra būtų patraukli ir saugi mūsų rajono gyventojams.

Tikimasi, kad esant palankioms sąlygoms visus darbus pavyks įgyvendinti iki š. m. rudens ir į šalia esančias švietimo įstaigas naujaisiais mokslo metais mokiniai galės eiti jau nauju saugiu taku. Be to, pagerės pėsčiųjų ir dviratininkų susisiekimo sąlygos, Vilkaviškio miestas taps patrauklesnis.

Projektas įgyvendinamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Savivaldybės biudžeto lėšomis.  


 

Ieva Šlivinskienė

Bendrojo skyriaus vyriausioji specialistė