Meniu
Vilkaviškyje iškilmingai paminėta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

Pirmadienį visoje Lietuvoje iškilmingai paminėtos Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos, Kovo 11-osios, 29-osios metinės. Ši kiekvienam lietuviui svarbi data paminėta ir Vilkaviškyje.

Šventinis minėjimas prasidėjo Jono Basanavičiaus aikštėje. Čia vyko iškilminga vėliavų pakėlimo ceremonija. Garbė iškelti vėliavas šį kartą buvo patikėtą savo veiklos 30-metį švenčiančio Vilkaviškio kultūros centro folkloro ansamblio „Sūduvis“ nariams. Jie taip pat padėjo gėles prie  Jono Basanavičiaus, Vinco Kudirkos ir Nepriklausomybės paminklų. Šventinį renginį vedė Vilkaviškio miesto seniūnijos seniūnas Remigijus Kurauskas ir Vilkaviškio vaikų lopšelio-darželio „Pasaka“ meninio ugdymo pedagogė Edita Andriulionienė. Susirinkusius sveikino LR Seimo narys Kęstutis Smirnovas.

Po iškilmingos vėliavų kėlimo ceremonijos visi pajudėjo link Vilkaviškio katedros, kurioje buvo aukojamos Šv. Mišios už Lietuvos Nepriklausomybę.

Po Šv. Mišių visi skubėjo į Vilkaviškio kultūros centrą, kur vyko šventinis koncertas „Labas, aš – Lietuva“. Šventinis renginys prasidėjo Lietuvos Respublikos himno giedojimu. Didingai „Tautišką giesmę“ atliko renginio svečiai – operos solistai Vytautas, Eglė ir Ieva Juozapaičiai kartu su Vilkaviškio kultūros centro choru „Uosija“ (vad. Laima Venclovienė).  Šventiniame renginyje savo pasirodymu džiugino Vaikų ir jaunimo centro liaudiškų šokių studijos „Vyželė“ šokėjos (vad. Sonata Jankienė). 

Į Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos šventinį renginį susirinkusius žmones sveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka. Savivaldybės meras taip pat pagerbė ir padėkos raštais apdovanojo  rajonui nusipelniusius žmones.

Padėkos raštai buvo įteikti:

Vilkaviškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiui gelbėtojui vidaus tarnybos jaunesniajam puskarininkiui Mindaugui Savickui, – už nepriekaištingą ir pavyzdingą pareigų atlikimą.

Vilkaviškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiui gelbėtojui vidaus tarnybos jaunesniajam puskarininkiui Sauliui Čepuliui, – už nepriekaištingą ir pavyzdingą pareigų atlikimą.

Kybartų kultūros centro, Virbalio kultūros namų vokalinio ansamblio „Vėjūna“ vadovei Vilmai Gurskienei, – už kultūros ir meno sklaidą, profesinį atsidavimą, kruopštų ir nuoširdų darbą, originalius kūrybinius sprendimus.

Gudkaimio globos namų vyriausiąjai slaugytojai Daivai Bylienei, – už nepriekaištingą, sąžiningą darbą ir aktyvią bendruomeninę veiklą.

Pilviškių seniūnijos socialinio darbo organizatorei Loretai Bieliukienei, – už bendruomeniškumą ir bendrystę. 

VšĮ Vilkaviškio pirminės sveikatos priežiūros centro Greitosios medicinos pagalbos skyriaus skubiosios medicinos pagalbos slaugos specialistei Ramutei Lietuvninkienei, – už ilgametį ir sąžiningą darbą.

Vilkaviškio rajono švietimo pagalbos tarnybos specialiąjai pedagogei Daivai Pačėsienei, – už įtraukiojo ugdymo kultūros formavimą Vilkaviškio rajone.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daugiau nuotraukų: https://www.facebook.com/vilkaviskiosavivaldybe/