Meniu
VILKAVIŠKIO RAJONO SAVIVALDYBĖS VAIKŲ, JAUNUČIŲ IR JAUNIŲ STALO TENISO PIRMENYBĖS

Š. m. gegužės mėnesį Kelių tarnybos sporto salėje vyko Vilkaviškio rajono savivaldybės vaikų, jaunučių ir jaunių stalo teniso pirmenybės. Pirmenybėse galėjo dalyvauti tik buvę ir esami Vilkaviškio rajono savivaldybės gyventojai. Pirmenybių tikslas – populiarinti stalo teniso žaidimą tarp Vilkaviškio rajono savivaldybės moksleivių ir išaiškinti stipriausius 2019 metų stalo tenisininkus. Iš viso pirmenybėse dalyvavo 62 stalo tenisininkai trijose amžiaus grupėse.

Vaikų, gimusių 2007 m., ir jaunesnių amžiaus grupėje dalyvavo 22 stalo tenisininkai. Mergaičių grupėje pirmąją vietą iškovojo Monika Liogytė, antrąją – Aistė Bartelytė, trečiąją – Rugilė Paukštytė, ketvirtoji vieta atiteko Viktorijai Raulinaitytei. Pirmąją vietą berniukų tarpe iškovojo Adas Ožalas, antrąją vietą – Kristupas Dabravolskis, trečiąją – Vakaris Bartninkas, ketvirtoji vieta atiteko Gyčiui Saukaičiui.

Jaunučių, gimusių 2004 m., ir jaunesnių amžiaus grupėje dalyvavo 22 stalo tenisininkai. Mergaičių grupėje pirmąją vietą iškovojo Agna Bernotaitytė, antrą – Liepa Mozūraitytė, trečiąją – Ula Vaitūnaitė. Pirmąją vietą iš berniukų  iškovojo Rokas Brazaitis, antrąją – Orestas Babarskas, trečiąją – Deivydas Valiukevičius, ketvirtoji vieta atiteko Rasvydui Stempliui.

Jaunių, gimusių 2000 m., ir jaunesnių amžiaus grupėje dalyvavo 18 stalo tenisininkų. Merginų grupėje pirmąją vietą iškovojo Saima Krutulytė, antrąją – Agna Bernotaitytė, trečiąją – Liepa Mozūraitytė, ketvirtoji atiteko Ulai Vaitūnaitei. Pirmąją vietą iš vaikinų iškovojo Orestas Babarskas, antrąją – Rokas Brazaitis, trečiąją – Deividas Valinkevičius, ketvirtas liko Nojus Aleksandravičius.

Visi prizininkai buvo apdovanoti Vilkaviškio rajono savivaldybės taurėmis ir medaliais.