Meniu
Vilkaviškio miesto tiltai pasipuošė gėlėmis

Šeštadienį trys Vilkaviškio miesto tiltai pasipuošė žydinčiomis gėlėmis – vyko tradicinė „Santakos“ redakcijos organizuojama kasmetinė akcija „Gėlės – mūsų miestui“.

Savo miestą mylintys ir norintys papuošti vilkaviškiečiai dar prieš akcijos dieną į redakciją sunešė daugybę žydinčių augalų, kuriais šeštadienį buvo papuošti Gedimino, Nepriklausomybės ir Statybininkų gatvių tiltai. Akcijos dieną taip pat netrūko norinčių padovanoti gėlių savo miestui. Kaip ir kiekvienais metais, tiltai buvo puošiami svyrančiomis ir krūminėmis pelargonijomis.

Gyventojų suneštus žydinčius augalus sodino Vilkaviškio komunalinio ūkio darbuotojai. Akcijoje talkino ir Vilkaviškio miesto bendruomenė.

Visus miesto gyventojus vienijančioje, bendruomeniškumą ir pilietiškumą skatinančioje akcijoje dalyvavo ir Vilkaviškio rajono savivaldybės vadovai – meras Algirdas Neiberka, administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė. Jie ne tik dovanojo žydinčių gėlių, bet ir patys ėmėsi iniciatyvos jas sodinti.

Už kasmet vykdomą akciją, kurios dėka Vilkaviškio miesto tiltai pasipuošia žaliuojančiomis gėlėmis, dėkojame organizatoriams – laikraščio „Santaka“ kolektyvui.

Beje, šeštadienį Vilkaviškyje paminėta ir Gatvės muzikos diena. Įvairiose miesto centro vietose grojo kapelos, ansambliai, savo gražiausiomis melodijomis džiugindami Vilkaviškio miesto gyventojus ir svečius.