Meniu
Vilkaviškio krepšinio klubas „Perlas“ padėkojo už bendradarbiavimą 2017–2018 metų sezone

Savivaldybėje viešėjo Vilkaviškio krepšinio klubo „Perlas“ vadovas Rokas Šlivinskas, komandos vyriausiasis treneris Kęstutis Juozaitis ir trenerio asistentas Justas Bagurskis, kurie pasibaigus aktyviam krepšinio sezonui atvyko padėkoti Savivaldybės vadovams už bendradarbiavimą 2017–2018 metų sezone.

Krepšininkus maloniai sutiko Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, jo pavaduotojas Kazys Kiaulakis, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas ir jo pavaduotoja Daiva Riklienė.

Vilkaviškio krepšinio klubo „Perlas“ vadovas R. Šlivinskas įteikė Savivaldybės merui padėkos ženklą – statulėlę su Vilkaviškio krepšinio klubo „Perlas“ padėka ir kvietimu bendradarbiauti bei siekti pergalių drauge ir ateityje.

Kaip pasakojo klubo vadovas, Vilkaviškio krepšinio klubui „Perlas“ pavyko įgyvendinti užsibrėžtus tikslus ir pirmą kartą dalyvaujant Lietuvos regionų krepšinio lygoje (RKL) baigti sezoną pakankamai gerai. Prieš sezoną komanda vylėsi papulti tarp aštuonių stipriausių grupės komandų ir patekti į atkrintamąsias varžybas. RKL B divizione dalyvavęs „Perlas“ sezoną baigė pirmajame atkrintamųjų varžybų etape, per sezoną šventęs 11 pergalių ir patyręs tiek pat pralaimėjimų. Galutinėje grupės lentelėje krepšinio komanda „Perlas“ liko šeštoje vietoje, tad savo tikslus tikrai įgyvendino.

Klubo atstovai dalijosi, kad pirmieji metai dalyvaujant tokio lygio varžybose buvo kupini iššūkių, bet džiaugiasi, kad juos pavyko įveikti ir tikisi, kad kitais metais bus lengviau.

Vilkaviškio krepšinio klubo „Perlas“ komanda žaidė ir Marijampolės krepšinio mėgėjų lygoje. Nors praėjusių metų čempionai šiais metais ant nugalėtojų pakilos neužlipo, tačiau ir neliko tuščiomis. „A diviziono“ mažojo finalo rungtynėse „Perlas“ įveikė priešininkų komandą ir iškovojo čempionato bronzos medalius.

„Perlo“ atstovai tiki, kad kitas sezonas bus dar sėkmingesnis ir žada dėti visas pastangas, kad būtų pasiekti tik geriausi rezultatai, o žiūrovai ir komandos sirgaliai galėtų mėgautis puikiu krepšiniu.