Meniu
Vilkaviškio jaunimas vasaros akademijoje ,,Kartu mes galime daug“

Ar gali vasara prasidėti geriau?!!

Birželio 5-7 d. jau 14-tą kartą organizuojamoje Jaunimo vasaros akademijoje ,,Kartu mes galime daug“ dalyvavo Vilkaviškio rajono savivaldybės jaunimo komanda. Į Klaipėdos rajone esančią Drevernos poilsiavietę susirinko beveik 300 jaunimo atstovų iš 20 šalies savivaldybių.

Kai vienoje vietoje susirenka daug jaunų, energingų, kūrybingų žmonių, nuoboduliui vietos nėra! Tris dienas trukusiame renginyje jaunuoliai diskutavo jiems aktualiais klausimais, sėmėsi jaunimo veiklos plėtrai reikalingų žinių, sportavo ir pramogavo.

Darbo grupėse buvo galimybė turiningai pabendrauti su savo srities profesionalais: žurnalistais, dėstytojais, laidų vedėjais, internetinės reklamos ir socialinių tinklų specialistais, interneto svetainių kūrėjais, nuomonių lyderiais („influenceriais“), socialinių tinklų, „Lietuvos balso“ žvaigždėmis, robotikos specialistu. Šiose grupėse svarstyta, kaip pasinaudojus turima informacija sukelti socialinę epidemiją, pristatyta SEO specialistų mokymo programa, specialistai dalinosi savo patirtimi. Atskirai diskutuota apie socialinio verslo būtinybę. Įdomūs pokalbiai vyko su Europos solidarumo korpuso savanoriais, Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros darbuotojais.

Akademijos dalyviai, susiskirstę grupėmis, dalyvavo pažintinėse ekskursijose ir edukacinėse programose: vyko į Klaipėdos rajono amatų centrą, apsilankė gintaro dirbtuvėse, plaukė laivu į Juodkrantę, išbandė žvejų kelią.

Daug azarto patirta sportinėse varžybose, o vakarais visus džiugino parodyti iš anksto parengti ,,namų darbai“ šiuolaikinių inovacijų ir technologijų tema, savivaldybių talentų programa, Klaipėdos rajono Gargždų jaunimo meno kolektyvo pasirodymas. Jaunimas klausėsi žinomų atlikėjų koncerto, šėlo diskotekoje, smagiems pokalbiams būrėsi prie liepsnojančio draugystės laužo.

Nuotraukose – jaunimo vasaros akademijos Drevernoje akimirkos.