Meniu
Už ilgametį darbą padėkota Vilkaviškio autobusų stoties direktoriui Algimantui Ankevičiui

Šiandien paskutinė darbo diena, kai Algimantas Ankevičius eina Savivaldybei priklausančios įmonės UAB „Vilkaviškio autobusų stotis“ direktoriaus pareigas.

Savivaldybės vadovai – Meras Algirdas Neiberka, jo pavaduotojas Kazys Kiaulakis, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas bei jo pavaduotoja Daiva Riklienė – susitikimo metu nuoširdžiai padėkojo vadovui už ilgametį atsakingą darbą.

Atsisveikindami su stoties direktoriumi Savivaldybės vadovai kalbėjo, kad šie metai Vilkaviškio autobusų stočiai bus didelių permainų metai. Visi laukia naujosios autobusų stoties statybos darbų pradžios ir netolimoje ateityje pagerėsiančių sąlygų keleiviams. Meras dėkojo A. Ankevičiui, kad šis daug prisidėjo prie bendro tikslo siekimo.

Pokalbio metu taip pat prisiminti istoriniai eksponatai, kuriuos yra išsaugojęs A. Ankevičius ir kurie yra eksponuojami dabartiniame autobusų stoties pastate.

A.Ankevičius yra sukaupęs keliasdešimties metų transporto organizavimo patirtį. Dirbti pradėjo dar 1974 metais, kai dabartinė Vilkaviškio autobusų stotis buvo tik pastatyta. Tuo metu ėjo autobusų stoties eksploatacijos skyriaus viršininko pareigas. Vadovas prisiminė įdomiausias savo darbo akimirkas, pasidalijo, kaip pavykdavo spręsti kilusius sunkumus ir iššūkius darbe.

Atsisveikindami su ilgamečiu vadovu, Savivaldybės vadovai linkėjo A. Ankevičiui stiprios sveikatos, daugiau laiko sau ir didžiausios sėkmės asmeniniame gyvenime.