2017.12.12, antradienis
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys
Į pradžią VILKAVIŠKIO
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija Biudžetinė įstaiga,
S. Nėries g. 1,
70147 Vilkaviškis,
tel. (8 342) 60 062,
faks. (8 342) 60 066,
el. p. savivaldybe@vilkaviskis.lt
Juridinių asmenų registras,
kodas 188774441

Vyksta interneto svetainės atnaujinimo darbai. Atsiprašome už  laikinus nepatogumus.

Teisinė informacija Veikla Paslaugos Renginiai
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
a
a
a

a
aa
a
a
a
 
a

 
 
 
 

 

VARTOTOJŲ PRISIJUNGIMAS
Naujienos ir aktualijos
UAB „Art Glacio“ – draugiška jaunimui įmonė

Lapkričio 23-ąją Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje buvo pagerbtos ir apdovanotos draugiškiausios jaunimui Lietuvos savivaldybės ir verslo įmonės. Smagu pasidžiaugti, kad tarp apdovanotojų pateko ir Vilkaviškio rajone veikianti įmonė. Nominacijoje „Draugiškas jaunimui verslas“ apdovanota ledų gamintoja „Art Glacio“.

Savivaldybės vadovai: Meras Algirdas Neiberka, Mero pavaduotojas Kazys Kiaulakis, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė ir Savivaldybės Jaunimo reikalų koordinatorė Danguolė Gudeliauskienė nuvyko pas UAB „Art Glacio“ direktorių Arūną Simutį pasveikinti su gautu apdovanojimu ir padėkoti už prisidėjimą prie jaunimo situacijos gerinimo rajone, už nuolatinę pagalbą ir paramą jaunimui, įvairių projektų skatinimą ir pavyzdinę veiklą.

Savivaldybės atstovai džiaugėsi, kad ši įmonė nuolatos bendradarbiauja su bendruomene, puoselėja jaunimui draugišką aplinką, yra neabejinga rajone vykstančioms veikloms bei socialiai atsakinga. Visi linkėjo vadovui ir toliau sėkmingai vystyti verslą bei aktyviai bendradarbiauti.

UAB „Art Glacio“ buvo pastebėta tarp tokių įmonių kaip bankas „Swedbank“, kelionių organizatorius „TravelDeals LT“ (Makalius), informacinių technologijų paslaugų bendrovė „CSC Baltic“ ir kt. Iš viso šioje nominacijoje apdovanotos 7 verslo įmonės.

Nominacija „Jaunimui draugiškas verslas“ yra skirta pagerbti ir apdovanoti geruosius pavyzdžius verslui prisidedant prie jaunimo situacijos gerinimo. Šiuo apdovanojimu siekiama nutraukti vien jaunimo problemų kėlimą ir negatyvų požiūrį į fenomenus, susijusius su Lietuvos jaunimu ir regionais: didėjančia vidinę migraciją į miestus, emigraciją, darbo, laisvalaikio ir savirealizacijos galimybių trūkumą. Pasak Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, gerieji pavyzdžiai užkrečia, tad svarbu juos pastebėti, dalytis, įkvėpti kitus ir patiems būti įkvėptiems. Šiuo apdovanojimu taip pat skatinamas verslo įsitraukimas į viešojo sektoriaus veiklą, socialinę verslo atsakomybę už jaunąją kartą.

Nominacijoms pagrįsti buvo sudaryti klausimynai, kuriuose iškelti 36 skirtingi verslo, draugiško jaunimui, kriterijai, suformuoti kartu su jaunimo politikos specialistais iš SADM, Jaunimo reikalų departamento prie SADM, Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT), Vytauto Didžiojo Universiteto, Politikos tyrimų ir analizės instituto, Lietuvos darbdavių konfederacijos ir kt.

Klausimyną pildė savivaldybių jaunimo reikalų koordinatoriai kartu su savivaldybių jaunimo reikalų tarybomis.


Ieva Rinkevičiūtė

Bendrojo skyriaus vyriausioji specialistė

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas


ALGIRDAS NEIBERKA
Vilkaviškio r. savivaldybės
meras


 Gyvenimo aprašymas
Priėmimo valandos
 Mero pavaduotojas
 Veiklos ataskaitos
 
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Posėdžio transliacija
 
RENGINIŲ
KALENDORIUS
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
 Įveskite savo el.paštą
 
 
© Vilkaviškio rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama SmartWeb sistema.