Meniu
Savivaldybės tarybos nariai

   

 

 

Saulenas Aželskas

 

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

 

el. p. saulenas.azelskas@vilkaviskis.lt

 

Mantas Balčiūnas

 

Visuomeninis rinkimų komitetas „Naujas startas“

 

el. p. mantas.balciunas@vilkaviskis.lt

 

Jūratė Drunienė

 

Lietuvos socialdemokratų partija

 

el. p. jurate.druniene@vilkaviskis.lt

 

Vitas Gavėnas

 

Lietuvos socialdemokratų partija

 

el. p. vitas.gavenas@vilkaviskis.lt

 

Edita Gaubienė

 

Visuomeninis rinkimų komitetas „Naujas startas“

 

el. p. edita.gaubiene@vilkaviskis.lt

 

Žilvinas Gelgota

 

Visuomeninis rinkimų komitetas „Naujas startas“

 

el. p. zilvinas.gelgota@vilkaviskis.lt

 

Vytautas Geležiūnas

 

Lietuvos socialdemokratų partija

 

el. p. vytautas.geleziunas@vilkaviskis.lt

 

Gedeminas Gudaitis

 

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

 

el. p. gedeminas.gudaitis@vilkaviskis.lt

 

Vilija Jakubauskė

 

Visuomeninis rinkimų komitetas „Naujas startas“

 

el. p. vilija.jakubauske@vilkaviskis.lt

 

Marius Jasaitais

 

Visuomeninis rinkimų komitetas „Naujas startas“

 

el. p. marius.jasaitis@vilkaviskis.lt

 

Valdas Kamaitis

 

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

 

el. p. valdas.kamaitis@vilkaviskis.lt

 

Kazys Kiaulakis

 

Lietuvos socialdemokratų partija

 

el. p. kazys.kiaulakis@vilkaviskis.lt

 

Kęstas Kružinauskas 

 

Lietuvos socialdemokratų partija

 

el. p. kestas.kruzinauskas@vilkaviskis.lt

 

Saulytis Kurtinaitis

 

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

 

el. p. saulytis.kurtinaitis@vilkaviskis.lt

 

Stanislovas Lopeta

 

Lietuvos socialdemokratų partija

 

el. p. stanislovas.lopeta@vilkaviskis.lt

 

Gytis Lukoševičius

 

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

 

el. p. gytis.lukosevicius@vilkaviskis.lt

 

Bernardas Marčiukonis

Vilkaviškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas

 

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

 

el. p. bernardas.marciukonis@vilkaviskis.lt

 

 

 

Mavliuda Melibajeva

 

Lietuvos socialdemokratų partija

 

el. p. mavliuda.melibajeva@vilkaviskis.lt

 

 

 

 

Algirdas Neiberka

Vilkaviškio rajono savivaldybės meras

 

Lietuvos socialdemokratų partija

 

 el. p. meras@vilkaviskis.lt 

 

Rimvydas Palubinskas

 

Visuomeninis rinkimų komitetas „Naujas startas“

 

el. p. rimvydas.palubinskas@vilkaviskis.lt

 

Ramūnas Puodžiūnas

 

Lietuvos socialdemokratų partija

 

el. p. ramunas.puodziunas@vilkaviskis.lt

 

 

 

Daiva Riklienė

 

Lietuvos socialdemokratų partija

 

el. p. daiva.rikliene@vilkaviskis.lt

 

 

 

Renolda Stepanauskaitė-Kubilienė

 

Visuomeninis rinkimų komitetas „Naujas startas“

 

el. p. renolda.stepanauskaite-kubiliene@vilkaviskis.lt

 

 

 

Arvydas Šlivinskas

 

Lietuvos socialdemokratų partija

 

el. p. arvydas.slivinskas@vilkaviskis.lt

 

 

 

Saulius Vabalas

 

Lietuvos socialdemokratų partija

 

el. p. saulius.vabalas@vilkaviskis.lt

 

    


 
 
Paskutinis atnaujinimas: 2019-04-24 14:46:18