Meniu
Savivaldybės meras ateinančią savaitę viešės Vokietijoje

Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka spalio 16–20 dienomis išvyks penkių dienų vizitui į Vokietiją.

Vilkaviškio rajono savivaldybę su Ahauso miestu (Vokietija) draugiški ir tvirti ryšiai sieja jau nuo 1998 metų. Vokietijos Raudonojo Kryžiaus organizacijos Ahauso miesto savanoriai kasmet atvyksta į Vilkaviškio rajoną, atveža labdaros, lankosi įstaigose, aptaria problemas, dalijasi  džiaugsmais ir rūpesčiais, betarpiškai bendrauja su Savivaldybės vadovais ir rajono žmonėmis. 

Praėjusį pavasarį įvykusio tokio susitikimo metu nuolatinis svečių delegacijos vadovas, Vilkaviškio rajono savivaldybės garbės pilietis Heinrichas Hollekampas, Savivaldybės merui Algirdui Neiberkai perdavė Ahauso miesto merės  Karolos Voß kvietimą atvykti į Ahausą. Taigi, mūsų Savivaldybės vadovo pagrindinis kelionės tikslas į Vokietiją – atsakomasis vizitas. Viešnagės metu Vilkaviškio rajono savivaldybės meras A. Neiberka susitiks su mere  Karola Voß ir Savivaldybės taryba Ahauso savivaldybėje, lankysis miesto įmonėse ir įstaigose, Raudonojo kryžiaus organizacijose, bendraus su įvairiais atstovais.

Taip pat šios kelionės metu bus aplankyta Haaksbergeno (Olandija) partnerių bendruomenė, surengtas priėmimas Haaksbergeno savivaldybėje, planuojama apžiūrėti sporto kompleksus, laisvalaikio zonas, susitikti su įvairių bendrijų atstovais.

Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija