Mielieji Vilkaviškio krašto žmonės!
Liepos 6-ąją minime pirmojo suvienytos Lietuvos valstybės valdovo, kunigaikščio Mindaugo vainikavimo karaliumi šventę – Valstybės dieną.
Karalius Mindaugas rūsčiais ir nesaugiais laikais subrandino vieningos Lietuvos valstybės viziją. Prieš keletą šimtmečių Europos šalių vadovai Lietuvą pripažino kaip krikščionišką šalį, ir taip mūsų valstybė įsitvirtino Europos žemėlapiuose. Vėlesni mūsų protėviai tai prarasdavo, tai vėl atgaudavo valstybingumą. Tačiau tauta ir valstybė išliko – išsaugojome savo brangų žemės lopinėlį ir tapatumą. Prisimindami karaliaus Mindaugo nuopelnus Lietuvai, didžiuokimės, kad turime savo valstybės istoriją.
Mielieji Vilkaviškio krašto žmonės, šiandien mums lemta gyventi ne mažiau sudėtingais laikais. Pasisėmę dvasios jėgų iš istorijos šaltinių, kurkime savo krašto ir visos šalies ateitį, kuri neštų viltį ir pasididžiavimą. Karaliaus Mindaugo žiloje senovėje puoselėta tautos vienybės idėja tebūna aktuali ir šiandien.
Iškilios šventės proga visiems nuoširdžiai linkime tvirtybės, sėkmės darbuose, laimės asmeniniame gyvenime.