Meniu
Prasidėjo Jaunimo Europos komandos narių atranka

Iki 2019 m. birželio 18 d. ieškome aktyvių, Europos Sąjunga (ES) besidominčių 15–22 metų amžiaus jaunuolių iš visos Lietuvos, kurie, bendraudami su kolegomis ir bendraamžiais savo miestuose ir miesteliuose, dalytųsi savo žiniomis apie Europos Sąjungą.

 

Kaip vyksta atranka?

  • iki 2019 m. birželio 18 d. norinčius dalyvauti atrankoje kviečiame registruotis ČIA (link is external)
  • iki birželio 25 d. paskelbsime į antrą atrankos etapą patekusius dalyvius, kurie gaus papildomas užduotis
  • iki liepos 6 d. bus paskelbti galutiniai atrankos rezultatai.

Komandos narius atrinksime taip, kad būtų vienodai atstovaujamos lytys ir amžiaus grupės. Pirmenybę suteiksime tiems kandidatams, kurie gyvena arba daugiausia laiko praleidžia tuose miestuose (miesteliuose), kur iki šiol nėra Jaunimo Europos komandos narių (sužinok, kuriuose miestuose jau yra veikiančių JEK narių (link is external), arba esamų narių kadencija baigiasi 2019 metais.

Veikla Jaunimo Europos komandoje nėra rekomenduojama baigiamosios klasės mokiniams, galimos išimtys tik ypač motyvuotiems kandidatams, kurie planuoja ateinančius dvejus metus pasilikti gyventi tame pačiame mieste.

Atrinktus kandidatus pakviesime į Jaunimo Europos komandos įvadinius mokymus, kurie vyks nuo 2019 m. rugpjūčio 28 d. iki rugsėjo 1 d. Vilniuje ir mokymų centre „Daugirdiškės“. Dalyvavimas mokymuose yra privaloma narystės JEK sąlyga.

Atrinkti naujieji Jaunimo Europos komandos nariai pasirašys susitarimą, kuriame apibrėžti narystės komandoje laikas (paprastai 2 metai), misija ir užduotys.


Jeigu turėsite klausimų kreipkitės į Anetą Stankevičienę

Komunikacijos asistentė

 Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje

Gedimino pr. 16

LT-01103 Vilnius

Tel:  +370 5 2499941

aneta.stankeviciene@ec.europa.eu

www.europa.eu/lietuva