Meniu
Pradinių (1–4) klasių mokinių konkurso „Šviesoforas“ II etapo rezultatai

Gegužės 9 d. Vilkaviškio Kybartų „Saulės progimnazijoje vyko Pradinių (1–4) klasių mokinių konkurso „Šviesoforas“ II etapas. Antrajame konkurso etape dalyvavo 5 komandos iš Vilkaviškio rajono savivaldybės mokyklų: Vilkaviškio pradinės mokyklos, Kybartų „Saulės“ ir Vilkaviškio „Ąžuolo“ progimnazijų, Gražiškių gimnazijos ir Bartninkų Jono Basanavičiaus mokyklos-daugiafunkcio centro.

Pirmąją vietą laimėjo Vilkaviškio „Ąžuolo“ progimnazijos komanda. Antrąją vietą iškovojo Kybartų „Saulės“ progimnazijos komanda, o  trečiąją – Vilkaviškio pradinės mokyklos komanda.

Dovanas konkurso nugalėtojams ir dalyviams dovanojo Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija, Lietuvos automobilių kelių direkcija. Konkurso nugalėtojai buvo apdovanoti Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilkaviškio rajono policijos komisariato ir Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus padėkomis.

              Vilkaviškio „Ąžuolo“ ir Kybartų „Saulės“  progimnazijos  komandos keliaus į III (regiono) konkurso etapą, kuris vyks gegužės 15 d. Kazlų Rūdos pradinėje mokykloje. Regioniniame ture dalyvaus Marijampolės, Šakių, Kalvarijos, Kazlų Rūdos ir Vilkaviškio pradinukų komandos.

Dėkojame pedagogams už mokinių parengimą konkursui, o Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilkaviškio rajono policijos komisariato policijos pareigūnams – už pagalbą organizuojant konkursą ir vertinant mokinių žinias.

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė

Ingrida Meseckienė