Meniu
Po rudens darbų paminėtas 15 metų veiklos jubiliejus

Spalio 27 dieną Šiaudiniškių kaimo bendruomenė kvietė visus į šventę „Rudens darbus pabaigus...“. Joje ne tik pasidžiaugta gražiu rudeniu, užbaigtais darbais, nuimtu derliumi, smagia bendryste, bet ir atšvęsta ypatinga proga – Šiaudiniškių kaimo bendruomenės 15 metų veiklos jubiliejus.

Pasveikinti bendruomenės šios gražios šventės proga nuvyko Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka. Jis pasidžiaugė  bendruomenės vieningumu, darbštumu, įgyvendintais projektais, nuveiktais darbais, o ypač – suburtais žmonėmis, tarp kurių yra labai daug jaunimo. Už visa tai jis dėkojo kiekvienam nariui ir ypatingai – ilgametei Šiaudiniškių kaimo bendruomenės pirmininkei Irenai Senkuvienei.

Savivaldybės vadovas įteikė pirmininkei padėkos raštą už kaimo žmonių bendruomeniškumo stiprinimą, aktyvią veiklą organizuojant projektus, šventes, kaimo infrastruktūros tvarkymą, už produktyvų bei nuoširdų bendradarbiavimą su Kybartų seniūnija bei padovanojo visai bendruomenei skirtą simbolinę dovaną.

Šventėje taip pat dalyvavo ir bendruomenę sveikino Lietuvos Respublikos Seimo nario Kęstučio Smirnovo padėjėja Ieva Bosevičė, Kybartų seniūnijos seniūnas Romas Šunokas ir kiti svečiai. 

Šventiniame renginyje padėkos žodžiai skambėjo ir aktyviems bendruomenės nariams, ir rėmėjams. Jiems įteiktos dovanėlės, gėlių žiedai ir simboliniai, įveiktą 15 metų distanciją pažymintys, medaliai. Koncerto metu taip pat apdovanoti vaikučių piešinių parodos-konkurso nugalėtojai. Jiems įteiktos saldžios dovanėlės.

Pirmuosius Šiaudiniškių kaimo bendruomenės žingsnius prisiminti pakviestas jos įkūrėjas Zenonas Žaldokas. Vėliau žodį tarė nuo 2006 metų Šiaudiniškių kaimo bendruomenei vadovaujanti Irena Senkuvienė. Ji dėkojo visiems bendruomenės nariams, pasidžiaugė jų iniciatyvumu ir atsakingai vykdomomis pareigomis, linkėjo toliau veikti visiems kartu ir daryti gražius darbus Šiaudiniškių kaimo labui. Pasak jos, šiaudiniškiečiams svarbiausi yra ne materialūs dalykai, o dvasiniai. „Mes esame turtingi siela, ne turtais. Savo bendruomeniškumą parodėme 2017 metais, kai laimėjome bendruomeniškiausios kaimo bendruomenės titulą. Už tai Jums visiems nuoširdžiai dėkoju“, – kalbėjo I. Senkuvienė.  

Šventės metu taip pat pristatytas naujasis Šiaudiniškių kaimo bendruomenės logotipas. Jį sukūrė Donatas Bieliauskas, laimėjęs bendruomenės skelbtą konkursą „Sukurk logotipą Šiaudiniškių kaimo bendruomenei“. Naujasis logotipas puošia ir Šiaudiniškių kaimo vėliavą.

Įdomiais ir nuotaikingais šventės akcentais tapo bendruomenės „Agitbrigados“ pasirodymas „Zosės sapnai“ ir mažųjų šiaudiniškiečių meninės kompozicijos, Striokų šeimos atliekami muzikiniai kūriniai.

Susirinkusiems dovanotas Marijampolės kultūros centro Igliškėlių skyriaus moterų ansamblio koncertas.