Meniu
Pasveikino šimtametę vilkaviškietę

Vilkaviškio rajono meras Algirdas Neiberka ir Vilkaviškio miesto seniūnas Remigijus Kurauskas pasveikino 100 metų jubiliejaus sulaukusią vilkaviškietę Marijoną Varnagirienę. Garbaus amžiaus vilkaviškietės pase įrašyta, kad ji gimė Stirniškiuose, 1919-ųjų balandžio 4 dieną.

Savivaldybės vadovas jubiliatei dovanojo rankomis austą juostą, skirtą ypatingai pagarbai išreikšti, ir palinkėjo jai stiprybės bei geros sveikatos. Gražių žodžių jubiliatei negailėjo ir Vilkaviškio miesto seniūnas R. Kurauskas.

Gerbiamą M. Varnagirienę prižiūrintis vienintelis sūnus Bronius su pussesere papasakojo, kad mama visą gyvenimą sunkiai dirbo, tačiau visada buvo pozityvi ir mielai bendraujanti, tokia išliko ir dabar. M. Varnagirienė augo gausioje 7 vaikų šeimoje, ištekėjusi persikėlė į Vilkaviškį, susilaukė sūnaus.

Marijona Varnagirienė buvo gabi siuvėja, šio amato mokydavo ir kitas moteris. Dar ir dabar moters kambaryje stovi senovinė siuvimo mašina „Singer“, su kuria jubiliatė yra pasiuvusi ne vieną dešimtį apdarų. Vėliau moteris yra dirbusi valgykloje, sukosi prie ūkio darbų.

Kaip pasakojo sūnus, iki šiol M. Varnagirienė mėgsta klausytis radijo, džiaugiasi sūnaus auginamais paukšteliais, kai pakankamai atšyla – mėgsta pabūti gryname ore. 

 „Linkiu jubiliatei sveikatos ir tvirtybės įžengus į antrąjį gyvenimo šimtmetį. Džiugina tai, kad nepaisant garbaus amžiaus ponia Marijona švyti ir spinduliuoja gera, žmogiška energija, tikėjimu, kurio galėtume pasimokyti mes visi. Taip pat labai džiugina nuoširdus artimųjų rūpestis ja. Tai – puikus pavyzdys daugeliui mūsų, kaip tikrai reikia rūpintis savo garbaus amžiaus tėvais“, – kalbėjo Vilkaviškio rajono meras A. Neiberka, džiaugdamasis garbaus amžiaus sulaukusia rajono gyventoja ir jos šeima.