Meniu
Nacionalinės mokėjimo agentūros surengtoje konferencijoje pagerbta Žemės ūkio skyriaus specialistė

Kovo 29 d. įvyko Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos organizuojama kasmetinė  konferencija, kurioje buvo aptariamos su plotu susijusių Lietuvos kaimo plėtros programos 2014–2020 m. (KPP) priemonių aktualijos bei artėjantis žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimas.

Konferencijoje buvo pakviesti dalyvauti Lietuvos savivaldybių žemės ūkio padalinių, ūkininkams atstovaujančios organizacijų, Žemės ūkio ministerijos, Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro ir kitų įstaigų atstovai. Į Konferenciją išvyko ir Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vedėja Lina Grygelaitienė, šio skyriaus vyriausioji specialistė Vilma Galinaitienė bei Šeimenos seniūnijos Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė Onutė Čėsnienė.

Konferencijos metu Žemės ūkio ministerijos, Nacionalinės mokėjimo agentūros, Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro  atstovai pristatė įsigaliojančius šiais metais taisyklių pakeitimus, deklaravimo tvarką, administravimo naujoves, patikrų vykdymo tvarką. 

Smagu pasidžiaugti, kad Konferencijos metu Onutei Čėsnienei buvo įteiktas Nacionalinės mokėjimo agentūros padėkos raštas bei atminimo dovana už ūkininkų skatinimą naudotis elektroninėmis bendravimo priemonėmis.

(NMA nuotr.)


Žemės ūkio skyriaus informacija