Meniu
Meras pasveikino pirmuosius 2018-ųjų – atkurtos Lietuvos šimtmečio – naujagimius


Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka gimimo proga pasveikino pirmuosius Vilkaviškio ligoninėje šiais metais gimusius naujagimius bei jų mamas.


Vos prasidėjusius atkurtos Lietuvos šimtmečio metus savo skardžiais balseliais pasveikino trys mergytės.


Pirmasis Vilkaviškio rajono savivaldybės 2018-ųjų metų kūdikis – mergytė, gimusi sausio 2-osios dienos ryte. Kitos mergaitės gimė šiek tiek vėliau – jos pasaulį išvydo trečią naujųjų metų dieną. Šių mergaičių gimimas ypatingai džiugus ne tik jų labai laukusioms šeimoms, bet ir visai Lietuvai – kiekvienas šiemet šalyje gimęs kūdikis yra ir simbolinis Lietuvos šimtmečio vaikas.


Svečius pasitikusios Akušerijos ginekologijos ir neonatalogijos skyriaus specialistės džiaugėsi tokia gražia metų pradžia bei išreiškė viltį, kad Vilkaviškio ligoninėje gimdančiųjų skaičius tik augs.


Šiuo metu Vilkaviškio ligoninėje gimdyvėms sudarytos išskirtinės sąlygos: jaukiose vienvietėse palatose jaunosios mamytės puikiai jaučiasi apsuptos ir savo artimųjų, ir nuoširdžią pagalbą teikiančių medikų. Neseniai Vilkaviškio ligoninės Akušerijos ginekologijos ir neonatalogijos skyrius modernizuotas pagal bendradarbiavimo su Šveicarija programą, taikant geriausią šios šalies medicininę praktiką. Atnaujinus  skyrių iš pagrindų, čia dirbama su modernia aparatūra, sudarytos puikios sąlygos medikams ir mamytėms su naujagimiais.


Sveikindamas tiek Naujųjų metų, tiek svarbiausio šeimos įvykio – vaikelio gimimo progomis meras linkėjo, kad naujagimės augtų sveikos, žvalios ir laimingos darniose bei mylinčiose šeimose. Taip pat išreiškė viltį, kad užaugusios jos bus visavertės Lietuvos valstybės pilietės ir įmins gilius pėdsakus tęsdamos nepriklausomos Lietuvos sėkmės istoriją.


Laimingos mažylių mamytės išklausė Mero sveikinimo žodžius, priėmė dovanas ir padėkojo už parodytą dėmesį.

 


 

Nuotr. Savivaldybės meras sveikina pirmąjį Vilkaviškio rajono savivaldybės 2018-ųjų metų kūdikį ir jo mamą
 

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija

I. Šlivinskienės nuotr.