Meniu
MENO DARBŲ ŠVENTĖ-KONKURSAS „GIMTOJI ŽEMĖ TAVĘS ILGISI IR SAVO ŠIRDYJE TAVĘS DIDŽIAI PASIGENDA“, SKIRTAS RAŠYTOJUI ANTANUI VAIČIULAIČIUI

Visi, kam brangus lietuviškas žodis, šių metų birželio 22 dieną, 12 valandą, rinkosi į Vilkaviškio rajono Suvalkijos (Sūduvos) kultūros centrą-muziejų, kur vyko tradicinė, vienuoliktoji, kūrybinių darbų šventė-konkursas „Gimtoji žemė tavęs ilgisi ir savo širdyje tavęs didžiai pasigenda“, skirtas rašytojui Antanui Vaičiulaičiui.

Konkursui darbus pateikė 91 dalyvis iš ikimokyklinio ugdymo įstaigų, bendrojo ugdymo mokyklų ir suaugusiųjų. Laureatai buvo apdovanojami Danutės, Joanos ir Aldonos Vaičiulaityčių įsteigtomis premijomis, kurias viešnios iš už Atlanto ir įteikė konkurso nugalėtojams. Penkias rašytojo dukrų premijas laimėjo ugdytiniai iš „Buratino“ darželio, Pajevonio pagrindinės mokyklos, Gražiškių, „Aušros“ gimnazijų bei vienas suaugusiųjų grupės atstovas. II–III vietas laimėję (atskirose grupėse) darbų autoriai buvo apdovanoti Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus, Vilkaviškio rajono Suvalkijos (Sūduvos) kultūros centro-muziejaus, Vilkaviškio viešosios bibliotekos padėkos raštais ir prizais. Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė pasveikino konkurso viešnią, šių metų Antano Vaičiulaičio literatūrinės premijos laureatę Dainą Opolskaitę. Renginį vedė Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Šlivinskienė, o maloniomis dainomis ir muzika džiugino trys draugai gimnazistai Laurynas, Agnė ir Paulina.

Konkurso darbai eksponuojami Vilkaviškio rajono Suvalkijos (Sūduvos) kultūros centro-muziejaus surengtoje parodoje, skirtoje Antanui Vaičiulaičiui.

 

 

 

                             Elena Šventoraitienė,

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus

vyriausioji specialistė