Meniu
KROSO TAURĖS IV ETAPAS

Spalio 5 d. Ariogaloje vyko Lietuvos lengvosios atletikos federacijos kroso taurės IV etapas, kuriame dalyvavo apie 200 įvairaus amžiaus bėgikų iš įvairių Lietuvos miestų. Šiose varžybose dalyvavo ir 10 Vilkaviškio miesto lengvosios atletikos sporto klubo bėgikų. Geriausiai sekėsi Gabijai Kemfertaitei, kuri vaikų amžiaus grupėje, 1000 metrų distancijoje iškovojo trečiąją vietą, Žilvinas Navickas jaunučių amžiaus grupėje, 2000 metrų distancijoje užėmė 4 - ąją vietą, o Marijus Jankaitis užėmė 5 - ąją vietą, Karina Krocaitė 1000 metrų distancijoje, jaunučių amžiaus grupėje iškovojo 7 - ąją vietą. Taip pat sėkmingai pasirodė Auksė Eidukaitytė, Tomas Čapskis, Edas Kanapskis, Vitalius Būzmakovas, Linas Diraitis ir Neda Čapskytė. Komandinėje įskaitoje Vilkaviškio komanda rajonų grupėje užėmė 5 - ąją vietą, o po 4 jau vykusių etapų yra 4 – oje vietoje. V etapas vyks spalio 19 dieną Jurbarke, o paskutinis lapkričio 10 dieną Smiltynėje.