Meniu
Įvyko dviračių žygis „Dviračiu į auksaspalvį rudenį – 2018“

Spalio 6 d. (šeštadienį) į Vilkaviškio miesto bendruomenės suorganizuotą jau 25-tą dviračių žygį susirinko 226 dalyviai. Dalyvių registracijos duomenimis iš Vilkaviškio dr. J.Basanavičiaus aikštės aplink Uosijos mišką ir Paežerių ežerą išriedėjo 193 dviratininkai, kiti dalyviai daugiau ar mažiau prisidėjo prie renginio organizavimo. 28 km maršrutas buvo beveik toks pat, kaip prieš 12 metų, kai 2006 metais bendruomenė pradėjo organizuoti dviračių žygius norėdama atkreipti visuomenės ir rajono vadovų dėmesį į tai, kad pėsčiųjų ir dviračių takas (maršrutas) aplink Uosijos mišką ir Paežerių ežerą yra tinkamas ir reikalingas gyventojų poilsiui ir mūsų krašto patrauklumui. Apie tai bendruomenė primena kiekvieno žygio metu.

Iš toliausiai į žygį atvyko Dainius Kavoliūnas iš Rokiškio (253 km), buvo dviratininkų iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės, Alytaus ir Šakių. Dviračiais iš Marijampolės tradiciškai atvažiavo 17 žmonių komanda „Mano Velo“, šį kartą su svečiais iš Kauno ir Vilniaus. Dviračiais iš Sūdavos km. (14÷20 km) atvažiavo mokinių komanda „SŪDAVA“, 12-kos žmonių komandos vadovas Mykolas Ciganas, mokytojos Birutė Miliauskienė ir Rūta Kiškėnienė.

Jauniausias dalyvis Ugnius Lukavičius iš Vilkaviškio (1m, 10 mėn.), vyriausias Bronius Košuba iš Alvito (86 m.). Jauniausias dviratininkas, savarankiškai nuvažiavęs visą maršrutą, - Domas Simanauskas iš Vilkaviškio, kuriam po kelių dienų sukaks 5 metai. Gausiausia žygio šeimyna –  Pečiukonių–Kasulaičių šeimyna (8 asm.) iš Vilkaviškio.

Žygio pabaigoje prie Vilkaviškio kultūros centro Vilkaviškio bendruomenė tradiciškai dalyvius vaišino turistine sriuba, išskirtiniams dalyviams buvo įteikti odontologijos klinikos „NEODENTA“ ir bendruomenės įsteigti prizai.

 


Dalius Nešukaitis, vienas iš žygio organizatorių

Nuotraukos Gintauto Gudaičio

 

 

Vilkaviškio miesto bendruomenė dėkoja:

Partneriams:

G.Rutkauskienės įmonei „GIREMA“,

D.Gudeliauskienės suburtiems savanoriams.

 

Rėmėjams:

UAB „SANTAKOS LAIKRAŠTIS“, remia visus žygius,

Odontologijos klinikai „NEODENTA“  už prizų įsteigimą.

Renginys remiamas pagal Vilkaviškio r. savivaldybės NVO rėmimo programą.

 

Už pagalbą dėkojame:

Vilkaviškio rajono Suvalkijos (Sūduvos) kultūros centrui-muziejui,

Maketuotojai Indrei Lauciūtei,

Gėlininkei Jolantai Dirgėlienei,

Jolitai ir Renatui Dženkaičiams, ūkininkams Briaukams,

Lietuvos Teisininkų Draugijai,

Vilkaviškio savivaldybės visuomenės sveikatos biurui,

Vilkaviškio policininkams.

 

Už turistinė sriubą dėkojame bendruomenės „ūkio“ komandai:

Romaldai Miliauskienei, Jūratei Drunienei, Romualdui Kasnauskui, Romutei Arnastauskienei, Jūratei Morkevičienei, Vidutei Petrauskienei, Onai Gabartienei, Romui Dulinskui, Irenai Dubickienei, Kostancijai Kuncevičienei, Leonardai Gaurylienei, Arnoldui Sinkevičiui, Ingai Starkauskaitei, Kondradui Lekešiui.

 

Dėkojame visiems, kurie mokėdami starto mokestį ar aukodami daugiau prisideda prie žygių organizavimo.