Meniu
Iš šokių konkurso „NORIM KILT 2019“ – su prizinėmis vietomis

Gegužės 13 dieną Vilniaus „Litexpo“ parodų rūmuose įvyko XII šalies šokių festivalio-konkurso „NORIM KILT 2019“ finalas. Jame puikiai pasirodė Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro šokių studijos „Fresko“ kolektyvų (vadovė Eglė Kaminskienė) merginos, į Vilkaviškį sugrįžusios su konkurso laureatų diplomais ir prizinėmis taurėmis.

„NORIM KILT 2019“ – tai  Lietuvos vaikų ir jaunimo šokių festivalis-konkursas, kurį jau drąsiai galima vadinti didžiausia vaikų, paauglių ir jaunimo šokio švente Lietuvoje.

Festivalį nuo 2000 metų rengia Laisvalaikio centras „7 mūzos“. Šio konkurso tikslai – supažindinti visuomenę su šokių stilių įvairove, atrasti naujus ir perspektyvius meninius kolektyvus, suburti skirtingų Lietuvos miestų bendrus interesus turinčius atlikėjus turiningam bendradarbiavimui.

Konkurse dalyvaujantys Lietuvos kolektyvai atlieka šiuolaikinio šokio, „šou“ šokio, „pop“ šokio ir gatvės šokio kategorijas atitinkančias kompozicijas. Atrankos turuose atrinkti geriausi modernaus, „šou“, hiphopo ir charakterinio šokių kolektyvai patenka į festivalio finalą.

Vilniaus „Litexpo“ parodų rūmuose įvykusiame finale pasirodė daugiau nei 100 kolektyvų finalininkų. Tarp jų – ir Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro šokių studijos „Fresko“ kolektyvai, kurių atlikti šokiai neliko nepastebėti kompetentingos komisijos. „Pop dance junior“ kategorijoje „Fresko Juniors“ užėmė 2 vietą, o vyresniosios „Fresko“ šokėjos „Show dance adults“ kategorijoje laimėjo 3 vietą.

Po finalinių pasirodymų šokėjų laukė šokių vakarėlis su DJ Mamania ir apdovanojimų ceremonija, kurioje „Fresko“ šokėjoms įteikti laureatų diplomai ir taurės. Iš sostinės vilkaviškietės grįžo kupinos smagių emocijų, besidžiaugdamos reikšmingu įvertinimu.

Šie apdovanojimai papildys įspūdingą šiais metais „Fresko“ šokėjų laimėtų apdovanojimų kolekciją.

Nuoširdžiai sveikiname šokėjas ir dėkojame už Vilkaviškio krašto garsinimą!

Audriaus Vizbaro nuotr.

Audriaus Vizbaro nuotr.