2017.12.12, antradienis
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys
Į pradžią VILKAVIŠKIO
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija Biudžetinė įstaiga,
S. Nėries g. 1,
70147 Vilkaviškis,
tel. (8 342) 60 062,
faks. (8 342) 60 066,
el. p. savivaldybe@vilkaviskis.lt
Juridinių asmenų registras,
kodas 188774441

Vyksta interneto svetainės atnaujinimo darbai. Atsiprašome už  laikinus nepatogumus.

Teisinė informacija Veikla Paslaugos Renginiai
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
a
a
a

a
aa
a
a
a
 
a

 
 
 
 

 

VARTOTOJŲ PRISIJUNGIMAS
Naujienos ir aktualijos
Geradariai iš Norvegijos dovanojo mergaičių kambario remontą

Žiema atėjo su gerais darbais mūsų rajone. Penktadienį, gruodžio 1 d., Savivaldybės meras Algirdas Neiberka lankėsi Kybartų vaikų globos namuose, kur kartu su šios įstaigos darbuotojais pasidžiaugė Alesund Vegsund LIONS klubo narių dovanotu ir jau baigiamu atlikti vaikų kambario remontu.

Keturi Alesund Vegsund LIONS klubo nariai: Torbjornas, Kjellis, Eirikas ir Arve į Lietuvą atskrido lapkričio 24 dieną ir iškart ėmėsi darbų. Savaitę trukusio kambario remonto metu jie patys glaistė sienas, sudėjo naujas grindis. Vėliau įruošiamame mergaičių kambaryje buvo nudažytos lubos, sienos papuoštos naujais, pačių mergaičių išsirinktais, tapetais.

Be to, Alesund Vegsund LIONS klubo nariai į Lietuvą atsivežė daugiau statybinių medžiagų, nei reikėjo mergaičių kambariui suremontuoti, tad pasitarę Vilkaviškio klubo nariai nusprendė remontuoti ir berniukų kambarį, kuris yra paskutinis neremontuotas gyvenamasis kambarys trečiame globos namų aukšte.

Smagu, kad į pagalbą atliekant statybos remonto darbus atvyko Marijampolės profesinio rengimo centro Vilkaviškio skyriaus mokiniai, būsimi statybininkai, lydimi profesijos mokytojų.

Vilkaviškio LIONS klubo nariai prie bičiulių iš Norvegijos atliekamų remonto darbų prisidėjo kuo tik galėjo: pasirūpino durimis, grindimis, klubo nariai įvairiomis veiklomis užėmė globotinių laisvalaikį.

Besibaigiant svečių iš Norvegijos viešnagei Kybartų vaikų globos namų auklėtiniai surengė jiems padėkos vakarą, kuriame parodė specialią programą. Norvegai vaikučiams įteikė kalėdines dovanėles.

Savivaldybės meras A. Neiberka labai džiaugėsi ir dėkojo tiek svečiams iš Norvegijos, tiek mūsų kraštiečiams už tokias puikias iniciatyvas mūsų rajone. Ypač smagu, kad nuoširdžiu bendravimu ir širdžių šiluma apgaubiami šių namų gyventojai, kuriems labai to trūksta.Ieva Rinkevičiūtė

Bendrojo skyriaus vyriausioji specialistė

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas


ALGIRDAS NEIBERKA
Vilkaviškio r. savivaldybės
meras


 Gyvenimo aprašymas
Priėmimo valandos
 Mero pavaduotojas
 Veiklos ataskaitos
 
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Posėdžio transliacija
 
RENGINIŲ
KALENDORIUS
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
 Įveskite savo el.paštą
 
 
© Vilkaviškio rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama SmartWeb sistema.