Vilkaviškio rajono savivaldybė - straipsniai :Didžiausio ugnies festivalio „Pasaka“ organizatoriai atskleidžia renginio programą
Meniu
Didžiausio ugnies festivalio „Pasaka“ organizatoriai atskleidžia renginio programą

Iki šiol gan paslaptingais išlikę ir apie festivalį „Pasaką“ nedaugžodžiavę organizatoriai dabar patenkina žmonių smalsumą ir pristatydami renginio programą pabrėžia: „nuobodžiauti tikrai nebus kada!“

Rugpjūčio 25 – 26 dienomis Paežerių dvare festivalio vartai svečiams bus atidaromi jau nuo 10 valandos, o nuo pat 12 valandos prasidės įvairios pramogos bei įtraukiantys edukaciniai užsiėmimai. Oro sąlygoms leidus, festivalio svečių lauks siurprizas - skrydis oro balionu. „Renginiui ruošiamės labai atsakingai ir sudarydami programą stengėmės atsižvelgti į visų amžiaus grupių poreikius, tad sau patinkančių pramogų tikrai ras kiekvienas“ – džiaugiasi renginio organizatoriai Paulius Orlovas ir Mantas Linkevičius.

Festivalio vakarinė programa prasidės su įspūdingais koncertais: rugpjūčio 25 dieną scenoje karaliaus visų pamiltas Saulės kliošas su pasakiško balso vokaliste Juste Starinskaite, o štai rugpjūčio 26 dieną svečiams nuobodžiauti neleis scenos grandas Egidijus Sipavičius.

Temstant prasidės užburiantys fakyrų pasirodymai. Ugnies meistrai, atvykę iš viso pasaulio demonstruos savo sugebėjimus pažaboti ugnį tiek individualiuose, tiek ir komandiniuose pasirodymuose, o šventę vainikuos galingų ugnies skulptūrų įžiebimas bei dangų nuspalvinantys fejerverkai.