Meniu
Darbą pradėjo naujasis Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centro direktorius

Po ilgos pertraukos Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centras turi nuolatinį vadovą. Šiandien, birželio 25 dieną, šios įstaigos direktoriaus pareigas pradėjo eiti šakietis Vitas Girdauskas. 

Savivaldybės meras Algirdas Neiberka, jo pavaduotojas Kazys Kiaulakis bei Administracijos direktorius Vitas Gavėnas apsilankė šioje įstaigoje ir kolektyvui pristatė naująjį jų vadovą.

Savivaldybės vadovai, sveikindami V. Girdauską su naujomis pareigomis, linkėjo aktyviai veikti, įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, bendradarbiaujant su Savivaldybės administracija, ieškoti naujų veiklos sričių, populiarinant Vilkaviškio kraštą, užmegzti ryšius ne tik su Lietuvos, bet ir užsienio partneriais, atliepti verslo subjektų poreikius.

Susibūrus pilnam Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centro kolektyvui, iš naujojo vadovo tikimąsi, kad jo vadovaujama įstaiga bus pagalbininkė įgyvendinant ir vykdant įvairius projektus bei sukuriant ir tobulinant turizmo bei verslo paslaugų infrastruktūrą mūsų rajone.

Įstaiga atlieka ir daug kitų veiklų – teikia informacinę ir praktinę informaciją verslo subjektams, taip prisidedant prie naujų įmonių Vilkaviškio rajone kūrimo, renka, kaupia ir teikia nemokamą informaciją apie turizmo paslaugas rajone, lankomus objektus ir vietoves, kultūros paveldą rajone ir kt. Darbą pradėjus naujajam vadovui, pokyčių laukiama ir šiose srityse.

„Labai svarbu yra draugiška atmosfera tarp kolektyvo narių. Linkiu įsiklausyti į darbuotojų poreikius ir įvairiuose iššūkiuose priimti visiems tinkamiausius sprendimus,“ – kolektyvo darną akcentavo savivaldybės Meras A. Neiberka.


Ieva Šlivinskienė

Bendrojo skyriaus vyriausioji specialistė