Meniu
Dalyvauja baigiamajame susitikime-konferencijoje Lenkijoje

Šiandien, spalio 8 dieną, Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka ir Administracijos direktorius Vitas Gavėnas yra išvykę į komandiruotę Lenkijoje, Seinų valsčiuje, kur dalyvaus baigiamajame susitikime-konferencijoje „Socialinių, ekonominių, kultūros, švietimo ir turizmo zonų kūrimas Lenkijos ir Lietuvos pasienyje“, skirtoje Lietuvos – Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programai.

Šios konferencijos metu „Borderland Center“ direktorius K. Čyżevskis (Krzysztof Czyżewski) pristatys Lenkijos – Lietuvos bendradarbiavimą per sieną kultūros srityje, o Seinų valsčiaus meras Arkadiusas Novalskis (Arkadiusz Nowalski) aptars preliminarius viso projekto rezultatus.

Vėliau Vilkaviškio rajono savivaldybės vadovai dalyvaus Seinų mero ir Europos Komisijos atstovybės Lenkijoje organizuojamoje diskusijoje „Pilietinis dialogas dėl Europos ateities“, kuriame parnešimą skaitys Europos Komisijos atstovybės Lenkijoje politikos analitikas Filipas Skavinskis (Filip Skawiński).

Savivaldybės merui A. Neiberkai ir Administracijos direktoriui V. Gavėnui išvykus į komandiruotę, jų pavaduotojams  Kaziui Kiaulakiui ir Daivai Riklienei  pavesta eiti Savivaldybės mero ir Administracijos direktoriaus pareigas.


Savivaldybės informacija