Meniu
Buvęs VVJC mokinys dalyvauja „Lietuvos balse“

Spalio 8 d. buvęs Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro vokalinės studijos „Akimirka“ (vadovė Edita Linkevičienė) mokinys Marius Kijauskas pirmą kartą pasirodė LNK televizijos projekte „Lietuvos balsas“, kuriame jam nusišypsojo laimė, nes jį pasirinko projekto mokytoja Inga Jankauskaitė, tai reiškia, kad Marius ir toliau dalyvaus minėtame projekte. Kiti teisėjai taip pat negailėjo jam gerų žodžių ir patarimų. Marius minėjo, jog norėjo sulaukti, kai projekto dalyvius mokys didžiausias jam scenos autoritetas – Merūnas Vitulskis, tačiau šiemet projekto mokytojų pavardės buvo skelbiamos labai vėlai, o Marius jau buvo nusprendęs, kad reikia vieną kartą ryžtis ir projekte sudalyvauti. Be dainų, scenos, žiūrovų dabar savo gyvenimo neįsivaizduojantis Marius sako, kad į jo gyvenimą muziką atėjo atsitiktinai. Kartą po muzikos pamokos, kurioje mokytoja E. Linkevičienė papasakojo apie operinę muziką, išeidamas iš klasės Marius užtraukė „Libiamo“ ariją („Pakelkime taurę linksmybių“) iš Dziuzepės Verdžio operos „Traviata“ ir tada mokytoja E. Linkevičienė pasiūlė ateiti į jos vadovaujamą vokalinę studiją „Akimirka“ tiesiog pabandyti. Marius patvirtino, kad bandymas virto geriausiu dalyku jo gyvenime ir muzikinė karjera pradėjo klostytis žaibišku greičiu – Marius po mėnesio dainavo sausakimšoje Vilkaviškio kultūros centro scenoje.

Po pirmųjų bandymų scenoje, Mariaus muzikinėje karjeroje prasidėjo respublikiniai ir tarptautiniai konkursai. Įsimintiniausi jam buvo tarptautiniai „Kaunas Talent“ konkursai apie 20 tūkst. žiūrovų talpinančioje „Žalgirio“ arenoje. Dar vienas įsimintinas praėjusių metų konkursas – „Dainų dainelė“, kurioje, tapęs laureatu, Marius dainavo Lietuvos operos ir baleto teatro scenoje.

„Jei nedainuočiau, būčiau labai nelaimingas, muzika mano gyvenimui suteikia daugiau prasmės, – sako M. Kijauskas, – Nežinau, kas būčiau šiandien, jei tada mokytoja Edita būtų manęs neradusi...“

VVJC informacija