Meniu
„Buratino“ pedagogės renginyje „Kokybės konkursas 2018“

Kokybės konkursas – tai svarbus Švietimo mainų paramos fondo administruojamų veiklų dalyvių ir jų sukurtų rezultatų įvertinimas.

Į  „Kokybės konkursas 2018“ renginį MO muziejuje Vilniuje už ilgametį, nepertraukiamą, aktyvų dalyvavimą Švietimo mainų paramos fondo organizuojamose veiklose buvo pakviestos vaikų lopšelio-darželio „Buratinas“ ikimokyklinio ugdymo auklėtoja ekspertė Edita Setkauskienė ir priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė Rita Bartuškienė.

Jau dvyliktus metus organizuojamame renginyje didelis dėmesys buvo skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio, tarptautinių švietimo mainų Lietuvoje dvidešimtmečio bei Europos kultūrinio paveldo metų temoms.

Renginio svečias, archeologas, humanitarinių mokslų daktaras, Valdovų rūmų mokslinių tyrimų centro darbuotojas, Vytauto Didžiojo universiteto dėstytojas ir vienintelio Lietuvoje žaislų muziejaus įkūrėjas Povilas Blaževičius skaitė pranešimą „Materialus kultūros paveldas – raktas į istorijos pažinimą“, dalijosi mintimis kultūrinio paveldo pradmenų tema. Visi renginio dalyviai buvo pakviesti į ekskursiją po MO muziejų ir parodą „Visas menas – apie mus“, kurioje pirmą kartą viešai ir išsamiai pristatoma MO kolekcija, apimanti laikotarpį nuo XX a. 6-ojo dešimtmečio iki šių dienų.

Renginys paliko didelį įspūdį, praturtino žiniomis, patirtimi apie istorijos pažinimą, kultūros paveldą. Naujos įžvalgos, patirtys sustiprino jausmą domėtis istorija, netradiciniais, patraukliais ir įdomiais būdais ugdytiniams formuoti kultūrines vertybes.

 

 

                                                              Vilkaviškio vaikų lopšelio-darželio „Buratinas“

ikimokyklinio ugdymo pedagogė ekspertė Edita Setkauskienė